• GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU :
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU :
  • GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU :
  • Bursa
  • Uludağ
  • Osmangazi
  • Gölyazı

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

Her Cuma, Cumartesi gece çıkışlı;
00:15 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü

00:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)

00:40 Konak İskele İBB Binası Önü

00:50 Bayraklı Üst Geçit

01:10 Karşıyaka Anıt

01:30 Bostanlı İskele

01:50 Mavişehir Mavibahçe Avm Önü

02:00 Bornova Metro Opet Benzinlik

02:30 Manisa Eski Garaj

03:20 Akhisar Tütün Otel

 GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU 


Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklarımızdan bir gece önceden belirtilen saatlerde sizleri karşıladıktan sonra, konforlu otobüsler ile yola çıkıyoruz. Sabah varacağımız Bursa'da tarihin Kozahan çarşısında kahvaltımızı yaptıktan sonra Ulucami ziyareti için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız sonrası Uludağ’a doğru yola çıkıyoruz. Uludağ’da misafirlerimize kayak, teleferik, kızak gibi aktivitelerin keyfini çıkarmak için veya bembeyaz güzelliğe bürünmüş manzarasında gezmek, kafelerinde oturmak için serbest zaman veriyoruz. Öğle saatlerinde Uludağ’dan ayrılıp Bursa'ya özgü kestane şekeri, hediyelik eşya alışverişi yapıp ve Meşhur iskenderini tadımlamak için öğle yemeği molası verdikten sonra Gölyazı’na hareket ediyoruz. Uluabat gölünün ortasında kalmış küçük bir köy.750 yıllık Ağlayan Çınarıyla beraber bir çok hatırayı hissedebiliyorsunuz. Bizi bekleyen küçük sandallarla göl etrafında keyifli bir gezinti yapabilirsiniz. Gün batımının keyfini Gölyazı’nda çıkardıktan sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz ve saat 23:00-00:00 arası İzmir’e varmış oluyoruz.DAHİL OLANLAR:
DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
Kişiye Özel Kahvaltı Tabağı
Milli Park Giriş Ücreti
Seyahat Sigortası
Türsab GüvencesiHARİÇ OLANLAR:
HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Kişisel Harcamalarınız
Kayak takımı (Kayak ekipmanı,ayakkabı ve baton) :
Uludağ Teleferik Gezintisi :
İsteğe bağlı Kayak kıyafeti Pantolon :
İsteğe bağlı Kayak kıyafeti Mont :
Öğle yemeğinde meşhur Bursa İskender tercih edebilirsiniz : (1 Porsiyon İskender,İçecek,Çay İkramı)
Uludağ öğle yemeği Sucuk Ekmek ve İçecek :


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1
LOKASYON:
Bursa Uludağ (İzmir çıkışlı)
İPTAL POLİTİKASI:
Bu programda belirtilen tüm gezi turlarında acentemiz sorumludur.
Koltuk numaralandırılması kayıt sırasına göre düzenlenmektedir
Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.
Müzekart ihtiyacı gereken turlarda Müzekart temini gezi esnasında sağlanmaktadır. Müzekart ücreti 60TL'dir. Öğrenci müzekart ücreti 30TL'dir. Müzekart 1 yıl boyunca Türkiye'de ki tüm müzelere ücretsiz giriş sağlar.
Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.
Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir. Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.
Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

TARİH VE FİYATLAR

550TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK ULUDAĞ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.