GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU (İSTANBUL ÇIKIŞLI)

  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU (İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU (İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU (İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU (İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • Odunpazarı Evleri
  • Devrim Arabası
  • Masal Şatosu
  • Balmumu Heykel Müzesi

Her Cumartesi-Pazar Kalkışlı

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARI:

06:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

06:30 Mecidiyeköy İETT Durakları

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:15 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07:30 Çayırova McDonald's Önü

07:40 Gebze Center

08:20 İzmit Halkevi Durağı

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER :

- Gidiş Dönüş Ulaşım

- Rehberlik Hizmeti

- Milli Park Giriş Ücreti

- Araç İçi Kahvaltı Paketi

- Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Kişisel Harcamalar

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Öğle Yemeği

TUR PROGRAMI:

Belirtilen yerlerdeki buluşmamızın ardından katılacak misafirlerimiz ile otobüs içi kahvaltı paketi ve içecek ikramları eşliğinde Adapazarı - Pamukova - Bozüyük güzergâhını takip ederek Eskişehir`e gidiyoruz. İlk durağımız Sazova Bilim Parkı olacak. Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilecektir. (EKSTRA, Sazova Parkı'na giriş ücretsizdir, şato ve gemilere giriş ortalama 2-3 tl gibi bir fiyattır.) ardından Tülomsaş Fabrikası'nın bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz.

Buradaki gezimizin ardından Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubu'nun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir.

Buradan sonra öğle yemeğimizde (Ekstra) meşhur Çibörek’in tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesi’ni gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı gezilerinden sonra son durağımız ise Porsuk Çayı olacak.

Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Bozüyük - Adapazarı üzerinden akşam saatlerinde İstanbul'a dönüyoruz. Siz sayın misafirlerimizi bir sonraki Tur fırsatı organizasyonunda görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#14
LOKASYON:
Marmara
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

425TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR TURU (İSTANBUL... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.