GEZİBURDA TRAVEL AGENCY

PREKAL TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKET

Kapadokya Turu (1 Gece 2 Gün)

Rengarenk bitki örtüsü ile kimi zaman bir harikalar diyarını, kurak ve çorak görüntüsü…

                                                                       

   KAPADOKYA TURU

        Profesyonel rehber kadromuz eşliğinde, kaliteli ve eşsiz rotalarla...

5* HOTEL KONAKLAMALI

Otel'de Kahvaltı ve Akşam Yemeği dahil...

Aksaray-Ihlara Vadisi-Kaymaklı Yeraltı Şehri-Üçhisar Kalesi-Güvercinlik Vadisi

Paşa Bağları-Çavuşin-Çanak Çömlek Atölyeleri-Balon Turu

Manzara Vadisi-Hayal Vadisi-Üç Güzeller-Turasan-Ürgüp-Avanos

ANADOLU'nun EN BÜYÜK KERVANSARAYI

SULTANHANI KERVANSARAYI GEZİSİ FARKIYLA!

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

19:20 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü

19:30 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)

19:40 Konak İBB Binası Önü

19:50 Bayraklı Üst Geçit

20:10 Karşıyaka Anıt

20:30 Bostanlı İskele

20:50 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)

21:10 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü (Atmlerin yanı)

21:40 Manisa Eski Garaj

Programlarımız cuma akşam çıkışlıdır.

Turlarımız kişi sayısına göre 19,32 ve 46 kişi kapasiteli araçlar ile düzenlenmektedir.

Turumuza Manisa,Salihli,Turgutlu,Kula güzergahından katılabilirsiniz.

GEZİLECEK GÖRÜLECEK YERLER

Avanos, Ihlara Vadisi, Paşabağı, Yer Altı Şehri, Devrent Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Çavuşin, Üç Güzeller Peribacaları, Asmalı KonakTUR PROGRAMI


1 Gün | İZMİR - AKSARAY - KAPADOKYA

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Cuma gecesi sizleri karşıladıktan sonra, GeziBurda Travel'ın konforlu otobüsleri ile, Cumartesi sabah saatlerinde varacağımız Aksaray’da da molamızı veriyoruz ve dinlenme tesisinde serbest şekilde kahvaltımızı yapıyoruz.Belirlenen saatte toplam uzunluğu 12 km. olan Melendiz Çayı’nın asırlar içinde aşındırdığı IHLARA VADİSİ 'ne , tarihî adıyla PERİSTREMMA’ya varıyoruz. Bu vadiye panoramik görüyoruz ve coğrafi güzellikleri fotoğrafladıktan sonra ilk olarak Hititlerin inşa etmeye başladığı, Roma zulmünden kaçan ilk Hıristiyanların sığındığı DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ 'ne doğru yol alıyoruz. 7 km. çapı, 60 metreye varan derinliği ile 7 katlı bu muhteşem yapı eminiz ki, uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecek. Yeraltı kentinin hemen ardından UÇHİSAR istikametine doğru yol alıyoruz. UÇHİSAR KALESİ ’nin fotoğrafını çekip öğle yemeğimiz için AVANOS’a geliyor ve öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Avanos’ta KIZILIRMAK ’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz.

Bir sonraki durağımız DERVENT… Kayaçların ve peribacalarının hayvan biçiminde erozyona uğrayarak oluşturduğu ilgi çekici yapıları fotoğraflıyoruz. Üzümleriyle meşhur olan ve bağcılığın yaygın olduğu bölgede pek çok aile işletmesi şarap imalathanesi bulunuyor. Bu atölyelerden birini ziyaret edip üzümler ve şarap üretimi hakkında bilgi aldıktan sonra otelimize giriş yapıyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde.
Konaklama: 5* OTELLERDE KONAKLAMA

2 Gün | KAPADOKYA - İZMİR

Güzel atlar diyarında yeni günü günaydınlayıp balon kalkışlarının olduğu alana gündoğumuyla birlikte izlemeye/binmeye gidiyoruz. Ardından Otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız ÜÇ GÜZELLER PERİ BACALARI oluyor. Burada verilen serbest zamanın ardından 2000’li yılların efsane dizilerinden olan ASMALI KONAK’ın çekildiği konağı ziyaret ediyoruz.

Sonrasında GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ’ne hareket ediyoruz. İlk olarak St. Basil, St. Barbara, Elmalı, Yılanlı, Yemekhane ve Çarıklı kiliselerini gezdikten sonra öğle yemeği (ekstra) molası veriyoruz. Yemek sonrasında 3000 tecrübenin ürünü ve yöreyle özdeşleşmiş olan çanak yapım sanatının inceliklerini görmek ve yerinde denemek için ÇANAK/ÇÖMLEK atölyesini ziyaret ediyoruz.

Ardından peribacalarının arasında ATV araçları ile bir saatlik safari turu gerçekleştiriyoruz(ekstra).Peribacalarının bize eşlik ettiği bu turun ardından otobüslerimize biniyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dönüş yolculuğumuz üzerinde bulunan Anadolu'nun en büyük kervansarayı ünvanına sahip SULTANHANI KERVANSARAY'ını ziyaret ediyoruz. Yolculuğumuza devam ederek Saat 02:30-03:30 arası İzmir'e ulaşıyoruz.Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka GeziBurda Travel seyahatinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Yol yoğunluğu, trafik, sis ve hava şartlarına bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebele dönüş bileti ve uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
1 Gece Otel Konaklama
1 Akşam Yemeği (Otelde)
1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Otelde)
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Çevre Gezileri
Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müzekart önerilir)
İsteğe bağlı aktiviteler;
Balon Binme Turu
Öğle Yemekleri
Atv Safari : 300 TL (İki kişi binebilir)
Balon İzleme Turu : 100 TL
Geleneksel Türk Gecesi : 400 TL

EK BİLGİLER

Tüm Turlar için Genel Bilgiler:

1-Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır. Turlarımızın başlangıç ve bitiş saatleri toplu taşıma saatleri ile denk gelmeyebilir. Tüm planlarınızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz. Site de yazan saatler tamamen bilgilendirme amaçlı olup kesin buluşma saati ve noktası, rehber bilgisi turdan önce SMS ile tarafınıza gönderilecektir. Turdan önce bu bilgi ulaşmaz ise ofisimizle iletişime geçiniz.

2-Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

3-Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.

4- Turlarımız da araçlar kişi sayısına göre tedarik edilmektedir.

5-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

6-Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir.

7-Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8- GeziBurda Travel, aynı standartlar da olmak şartı ile oteller de değişiklik yapma hakkına sahiptir.

9-Hangi oda da kalacağınızı GeziBurda Travel’ın belirleme imkânı yoktur. Odaları kalacağınız oteller belirlemektedir.

10-Oteller de özellikle 3 kişilik odalar da 3. Yatak standart yatak olmayabilir. Ek yatak olarak, açılır yatak verilebilir.

11-Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi ve T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

12-Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

13-Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

14-Bölge yoğun olduğu Bayram gibi dönemler de sitede belirtilen otellerden farklı oteller de ve grup bölünmüş olarak konaklama yapabilir. Yoğunluktan dolayı gezilemeyen/gidilemeyen güzergahlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15-Yapılan görüşmeler de sözlü beyanlar esas alınmayacaktır. Tur programında yazan detaylar ve sizin mail yolu ile talepleriniz esas alınacaktır.

16-Katılımcıların bu bilgileri okudukları ve kabul ettikleri paket tur sözleşmesinde yazmakta olup, web sitesi güncellemelerini tüketici takip etmekle yükümlüdür. Web sitesi ve paket tur sözleşmesi ayrılmaz bir parçadır.

17-Mevsimsel değişiklikler, yol çalışmaları, hava şartları, sizin hizmet alınımızdan önceki hizmette oluşan otel memnuniyetsizliklerine göre GeziBurda Travel web sitesinde yer alan tur programında, içerikler de değişiklik yapabilir. En son yayınlanan sirkü, bir öncekini geçersiz kılar.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları