GEZİBURDA TRAVEL AGENCY

PREKAL TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKET

Datça Marmaris Selimiye Turu

  • DATÇA
  • MARMARİS
  • SELİMİYE
  • AKYAKA
  • KIZKUMU

DATÇA - MARMARİS - SELİMİYE TURU

AKYAKA, MARMARİS, DATÇA, TAŞLIK PLAJI, SELİMİYE, BAYIR KÖYÜ, KIZKUMU
Marmaris Merkez Konaklama Farkıyla!

PALMEA HOTEL


 HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
 Sınırsız Alkollü/Alkolsüz İçecek

 Tur Süresi 3 Gün- 2 Gece / Otel Konaklaması 2 Gece

   Birbirinden güzel koyları, göz alabildiğine uzanan ormanları,köyleri,

şelaleleri ile MARMARİS baharda bir başka güzel…

 ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!

MARMARİS'in ünlü gece kulüplerinde bayram eğlencesi!

Tüm turlarımız da kademeli fiyat değişikliği uygulanabilmektedir. Kademeli kontenjan doldukça fiyatlar artış gösterebilir.

ARAÇ KALKIŞ YERİ VE HAREKET SAATLERİ

06:20 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)

06:30 Bostanlı İskele

06:45 Karşıyaka Anıt

07:00 Bayraklı Üst Geçit

07:15 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü

07:25 Konak İBB Binası Karşısı

07:35 Üçyol Pamukkale Ofis Önü

07:50 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü 


TUR PROGRAMI


1 Gün | GÖKOVA KÖRFEZİ - AKYAKA (TEKNE TURU) - AZMAKBAŞI - MARMARİS

Sabah belirtilen duraklardan misafirlerimizi karşıladıktan sonra turumuza başlıyoruz. AYDIN, ÇİNE, MUĞLA üzerinden, GÖKOVA KÖRFEZİ’ nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonlarını gözlemleyerek, küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ ya geliyoruz. Burada serbest zaman verip, isteyen konuklarımızla TEKNE TURU’ na katılıyoruz. AZMAKBAŞI deresinin, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra, dağların arasından, kıvrılarak uzanan bir yoldan, MARMARİS’e hareket ediyoruz. Marmaris limanında ve çarşısında gezintiler yapıyoruz. Çay, kahve keyfimizide yaptıktan sonra, dağların arasından eşsiz güzellikler arasında ilerleyerek çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek Etraftaki, kuş sesleri, denizin kokusu, ortamın dinginliği adeta insanı büyülüyor... Buradan ayrılarak Marmaris Merkezdeki Herşey Dahil konseptinde olan otelimizde, akşam yemeğine kadar, otelin aktivitelerinden, denizinden ve havuzundan faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: PALMEA HOTEL veya MARBAS HOTEL

2 Gün | ESKİ DATÇA - YENİ DATÇA

Sabah kahvaltısının ardından, isteyen konuklarımız otelin havuzundan, sunulan içecek ve yiyeceklerden ve aktivitelerinden faydalanabilir, dileyen misafirlerimiz de otele yürüme mesafesinde bulunan Taşlık Plajından denize girebilirler. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra,yine dileyen misafirlerimizle ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’’ sözünde de dediği gibi, muhteşem güzellikteki bu şirin belde de önce ESKİ DATÇA’yı geziyoruz. Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek CAN YÜCEL sokağına ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği evi görerek, köy kahvesinde mola veriyoruz. Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyarak, keyifli anlar yaşıyoruz. Badem, zeytinyağı, bal alışverişleri sonrasında, yönümüzü YENİ DATÇA’ya çeviriyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından, tekrar otelimize geri dönüyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama otelimizde.
Konaklama: PALMEA HOTEL veya MARBAS HOTEL

3 Gün | SELİMİYE - BAYIR KÖYÜ - KIZKUMU - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından, SELİMİYE’ye hareket ediyoruz. Sahilinde ve sokaklarında dolaşıp meşhur losta tatlısından tadıyoruz. Buradan hareketle diğer gezi noktamız olan BAYIR KÖYÜ’ne geçiyoruz. Koca çınar ağaçlarının gölgesi altında, çay ve kahve molası veriyoruz. Rivayete göre, yüzyıllık çınar ağacının etrafından bir tur attığınızda, ömrünüzün uzayacağına inanılıyor…Çınar ağacı altında geçireceğimiz keyifli zamanın ardından, tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alarak, KIZKUMU’na yol alıyoruz. Rehberimizin anlatacağı Kızkumu’nun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyor ve verilecek serbest zamanda bol bol fotoğraf çekimi yapma şansına sahip oluyoruz. Güzel bir tatili geçirerek geri dönüş yolculuğumuza başlıyor ve uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’ ulaşıyoruz. Bir başka GeziBurda Travel seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
2 Gece Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği ve 2 Öğle Yemeği (Otelde Açık Büfe)
Ara Öğünler
Sınırsız Alkollü/Alkolsüz İçecek
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi
Yolda giderken alınacak yiyecek ve içecekler
Otelde belirlenen ekstralar
İsteğe Bağlı Akyaka Tekne Turu

İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları