GEZİBURDA TRAVEL AGENCY

PREKAL TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKET

3 GECE 4 GÜN OLİMPOS TATİLİ

  • SULUADA
  • MEHTAP TURU
  • ADRASAN SAHİL
  • ANTİK KENT
  • KAPUTAŞ PLAJI

ARAÇ KALKIŞ YERİ ve HAREKET SAATLERİ

22:35 Mavişehir (Mavibahçe AVM Önü)

22:45 Bostanlı İskele

22:55 Karşıyaka Anıt

23:05 Bayraklı Üst Geçit

23:15 Bornova Metro Opet Benzinlik Önü

23:35 Konak İskele

23:50 Üçyol Meydan (Pamukkale Ofis Önü)

00:00 Fahrettin Altay Ziraat Bankası Önü

Değerli misafirlerimiz; Belirtilen duraklardan Çarşambayı perşembeye bağlayan gece sizleri karşıladıktan sonra yolculuğumuz başlıyor uygun bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Olimpos'a hareketle otelimize yerleşiyoruz. Müsaitlik durumuna göre odalarımıza tek tek yerleştikten sonra sizleri Olimpos'un eşsiz doğası ve deniziyle başbaşa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimiz tarih kokan Olimpos Antik Kentini gezmeye gidebilir. Antik Kenti gezdikten sonra olimpos plajına gidebilir ve kendimizi berrak sulara bırakabilirsiniz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra dileyen misafirlerimiz Rehberimiz eşliğinde otelin önünden kalkan servisle Kemer Aura Cluba (Extra) eğlenmeye gidebilirler.

Sabah kahvaltımızın ardından saat 10:00'da isteğe bağlı olan Suluada ve Koylar Tekne turumuzu (Extra) gerçekleştirmek üzere lobide buluşuyoruz. Saat 10:00-17:00 arası sürecek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz.Türkiye'nin maldivleri olarak adlandırılan Suluada'ya uğradığımız, harika koyları ziyaret edip eğlence ve müzik dolu bize özel teknemizle her koyda ayrı yüzme fırsatı buluyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde taze balık veya tavuk yanında makarna ve salata menüsü şeklinde alıyoruz. Çay ve Meyve ikramı ile tekne turumuzu sonlandırıyor ve pansiyonumuza geri dönüyoruz. Canlı Müzik eşliğinde Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle yanartaş gezisi (Extra) için saat 21:00'da Lobide buluşuyoruz. Yanartaş gezimizi tamamladıktan sonra tekrar Olimpos'a dönüyoruz. Saatlerimiz 00:00 gösterdiğinde Olimpos gece hayatının vazgeçilmezi barlara gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.

Not: Tekne turuna katılmayacak misafirlerimiz olimpos yaşam alanı ve olimpos sahilinde serbest zaman geçirebilir.

Olimpos'a kadar gelmişiz Adrasan sahilinde vakit geçirmeyelim mi ? Tabi ki geçirmeliyiz! Dileyen misafirlerimizle saat 11:00'da ücretsiz transferini sağladığımız Adrasan plajına gitmek üzere lobide buluşuyoruz. Tamamen kum plajdan oluşan ve şezlong şemsiye kullanma şansınız olan Adrasan plajında uygun fiyatlarla su sporlarıda yapabilirsiniz. Meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirebilir ve meşhur nar suyunu deneyebilirsiniz. 17:00'da otobüsümüz tekrar Olimpos'a dönecektir. Canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi aldıktan sonra saat 21:00'da lobide son güne özel eğlence dolu, harika vakit geçirdiğimiz Mehtap Tekne Turu'na katılıyoruz.(Extra) Gece sahilden kalkan teknelere biniyoruz ve hem yüzme molalı, hem müziklerle harika vakit geçirdikten sonra 00:00'da tekrar Olimpos'a dönüyor ve meşhur Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi yapıyoruz. Giriş ücreti acentemiz tarafından karşılanmaktadır.

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra saat 09:30-10:00 arası otelimizden ayrılıyoruz ve dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Dönüş yolculuğumuzda Kaş Merkez, Kaş Yat Limanı ve Kaş Çarşıyı gezebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Yolcuğumuza devam ediyor ve gerekli molalarla birlikte akşam saatlerinde İzmir'e varmış oluyoruz. Harika bir tatil serüvenini arkamızda bırakarak bir başka programda sizlerle görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Ulaşım
3 Gece Konaklama
3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği (AÇIK BÜFE OTELDE)
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalarınız
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Adrasan ve Suluada Tekne Turları - Öğle Yemekli
Yanartaş Turu
Atv Turu
Mehtap Tekne Turu (Gece yapılır, yüzme molalı)
Etkinliklere katılım isteğe bağlıdır.

İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları