• 1 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU(İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • 1 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU(İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • 1 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU(İSTANBUL ÇIKIŞLI):
  • Bursa
  • Uludağ
  • Gölyazı
  • Cumalıkızık

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ:

03:15 Beylikdüzü Migros Önü

03:30 Avcılar Metrobüs Durağı

04.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

04.30 Mecidiyeköy İETT Durakları

05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

05.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

05.30 Çayırova McDonald's   

LION CITY OTEL

- Gidiş Dönüş Ulaşım

- 1 Gece Konaklama

- 2 Sabah Kahvaltısı (1 Kahvaltı otelde 1 kahvaltı araç içi luncbox)

- 1 Akşam Yemeği (İSKENDER)

- Kayak Takımı (Baton ve Kayak)

- Rehberlik Hizmeti

- Milli Park Giriş Ücreti

- Seyahat Sigortası  

Belirtilen noktalarda buluşmamızın ardından araç içi ikramlar ve araç içi kahvaltı paketi (lunchbox) eşliğinde Bursa konaklamalı Uludağ turumuza başlıyoruz. Bulutlar ve karlar eşliğinde, beyazlar içinde Uludağ'a varıyoruz. Kayak yapmak isteyen misafirlerimizle kayak takımlarımızı aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz bembeyaz karın tadını çıkartabilir, kızak (ekstra ücretlidir) ile keyifli vakit geçirebilir, teleferik ile zirveye çıkarak (ekstra ücretlidir) sıcak sahlep içebilir. Dileyen misafirlerimiz ise öğle yemeği için bizden yardım alabilir. Belirlenen saatte -16.00 gibi- aracımıza geçtikten sonra Bursa merkezdeki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuzun ardından otelimize geçerek dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra dileyen misafirlerimizle beraber saat 23.00 gibi gece kulübü etkinliği için lobide toplanıyoruz. isteğe bağlıdır. Kervansaray Termal Otel için 1 Sabah Kahvaltısı Araçta 1 Sabah Kahvaltısı Otelde Alınıyor, Akşam yemeği Otelde alınıyor. Kervansaray City ve Lion City Otel İçin 1 Kahvaltı Araçiçi 1 Kahvaltı Otelde Olacak, 1 Akşam Yemeği İskender fiyata dahil.

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Uludağ'a gidecek aracımızla Uludağ'a çıkabilir ya da Bursa'da serbest zaman geçirebilir. Akşam 16.00'da Uludağ'dan dönüşe geçilecek. Bursa'da zaman geçireceğimiz misafirlerimizi otelimizin önünden 17.30'da alıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolunda İskender yemek için bir molamız olacak duracağımız alanda aynı zamanda Kestane Şekeri ve hediyelik eşya alacağımız bir mağazamız olacak(Ekstra Ücretli) . Buradaki molamızın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Tahmini İstanbul'a varışımız 21.00-23.00 arası İstanbul'a varışımız gerçekleşiyor. 

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#16
LOKASYON:
Marmara
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.100TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 GECE KONAKLAMALI ULUDAĞ TURU(İSTANBUL... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.